fbpx

Spraw bliskim chwilę relaksu! Oferujemy vouchery na nasze regenerujące zabiegi. Idealny prezent na każdą okazję.

SI Strefa RegeneracjiSI Strefa RegeneracjiSI Strefa Regeneracji

O nas

Nie ma drogi na skróty do zdrowia

Od nas zawsze wyjdziesz czując się lepiej! Naszym priorytetem jest sprawienie by Twoje życie było zdrowsze, lepsze, szczęśliwsze i dłuższe dzięki nowoczesnym technologiom. 

Iza i Robert

Wierzymy w to, że można żyć zdrowo i długo. Bez rezygnacji z komfortu życia. Postanowiliśmy wykorzystywać nowoczesne technologie, do tego, by w sposób holistyczny poprawiać samopoczucie, zdrowie, kondycje i urodę ludzi, którzy tak jak my dostrzegają możliwości lepszego życia. 

Jednak nawet bardzo długie, zdrowe życie nie ma sensu w pojedynkę. Najważniejsi jesteście Wy! Ludzie z kórymi przeżywamy nasz czas.

Dlatego właśnie storzyliśmy Si Strefę Regeneracji.

Żeby Wasze życie było lepsze nie tylko dla Was ale i Waszych bliskich, korzystających z Waszego zdrowia i radości.

 

 

Izabella Kvist i Robert Siepracki, założyciele Si Strefa Regeneracji w Szczecinie

Julia

Hejo, mam na imię Julia i jestem studentką fizjoterapii na 3 roku. W wolnym czasie chodzę na siłownie, jestem także trenerem personalnym, przez 8 lat trenowałam jeździectwo, a bieganie przez 3 lata. W Si najbardziej lubię swobodną atmosferę, mimo czasami dużej ilości pracy, nie idę do pracy z niechęcią. Bardzo lubię naszych klientów – bardzo często są to bardzo fajni i ciekawi ludzie.

Julia Szałkowska, pracowniczka Si Strefa Regeneracji

Patrycja

Cześć, mam na imię Patrycja i jestem studentką 2 stopnia logistyki. Moje życie to ciągłe doskonalenie siebie i swoich umiejętności. Pasjonuje mnie sport oraz niesienie pomocy innym. Pracuje w Si ponieważ tu mogę się rozwijać i obserwować jak świadczone przez nas usługi pomagają innym.

Patrycja Łużyńska, pracowniczka Si Strefa Regeneracji

Natalia

Hej, jestem Natalia, mam 21 lat i studiuje dziennie pielęgniarstwo. W wolnej chwili czytam książki o tematyce manifestacji i psychologii. Uwielbiam zwierzaki i jestem miłośniczką wszystkiego co włoskie. Zawsze mam wszystko zaplanowane co do minuty, nie spędzam zbytnio czasu na telefonie co ułatwia mi żeby zrealizować wszystkie plany na dany dzień. Stres odreagowuje na siłowni. Uwielbiam ruch i nie potrafię usiedzieć w jednym miejscu, rolki wspinaczka, basen co tylko się da. W Si najbardziej lubię możliwość korzystania z zabiegów (światło czerwone pomaga mi szybciej się uczyć na zajęcia) i klientów którzy doceniają zaangażowanie.

Natalia Czerwińska, pracowniczka Si Strefa Regeneracji

Jagoda

Cześć, mam na imię Jagoda i w odróżnieniu od moich koleżanek, już nie studiuję, a czas w pełni wykorzystuję na pracę. Zawodów posiadam kilka, jestem między innymi lingeristką oraz rytmiczką. Jednak przede wszystkim mam ukończoną kosmetykę, której zresztą oddaję się na codzień pracując w salonie urody. Dzięki temu potrafię dać cenne porady klientom Si, chcącym zadbać o siebie również pod względem estetycznym. Natomiast jako muzyk zadbam o pozytywne doznania dźwiękowe, dzięki którym Nasze zabiegi będą jeszcze przyjemniejsze.

Jagoda Gawrońską, pracowniczka Si Strefa Regeneracji

Jak możemy pomóc, by uczynić Twoje życie jeszcze lepszym?

Partnerzy

crossmenu