Krioterapia

ROZLUŹNIJ SIĘ. NIECH CHŁÓD CIĘ OTOCZY

Krioterapia - co to jest?

Komora jednoosobowa

Temperatura do -195°C

Odkryj reakcję swojego ciała na krótkie,
ekstremalne zimno. Temperatura nawet do -195°C, zmobilizuje organizm do osiągnięcia niezwykłych wyników.

Krioterapia to bezbolesny, ale chłodny zabieg, polegający na ekspozycji całego ciała na
ekstremalnie niskie temperatury.

Działania krioterapii

Optymalne temperatury kriogeniczne poprawiają zdrowie, przyspieszają regenerację,
poprawiają wydajność fizyczną i intelektualną oraz opóźniają procesy starzenia.

Zdrowie

Poprawia odporność, przyśpiesza rehabilitację, zmniejsza bóle i obrzęki, wspomaga leczenie chorób neurologicznych, dermatologicznych i kardiologicznych.

Sport

Przyśpiesza procesy regeneracji, eliminuje przetrenowanie, usuwa zmęczenie, reguluje i stymuluje gospodarkę hormonalną, poprawia gibkość oraz moc (FTP).

Uroda

Poprawia samopoczucie, odmładza, poprawia wygląd skóry i sylwetki, zmniejsza celulit, redukuje wagę, zwiększa produkcję kolagenu, zwiększa libido, uwalnia endorfiny oraz usuwa toksyny z organizmu.

Jak przebiega sesja kriogeniczna

W trakcie zabiegu trwającego od 120-180 sekund, za pomocą ciekłego azotu obniżymy temperaturę w komorze do nawet -195°C

Tak ekstremalne zimno stymuluje Twój organizm do działania na najwyższych obrotach, co w efekcie przełoży się na cały szereg pozytywnych rezultatów.

OMÓWIENIE WSZYSTKICH KROKÓW

WYWIAD DOT. PRZECIWSKAZAŃ

ZAPOZNANIE Z URZĄDZENIEM

ZABIEG TRWAJĄCY OD 120 DO 180 SEKUND

OMÓWIENIE PRZEBYTEJ SESJI I UMÓWIENIE KOLEJNYCH

Czy krioterapia jest dla ciebie?

Chorujesz? Leczysz się? Uprawiasz sport zawodowy lub amatorski i chcesz poprawić swoje wyniki?
Zmagasz się z kontuzją? A może masz kaca? Propagujesz zdrowy styl życia i chcesz poprawić jego komfort? Zależy Ci na zachowaniu i poprawie urody? Jeśli odpowiedź na którekolwiek pytanie brzmi „tak”, oznacza to, że Krioterapia jest idealna dla Ciebie!
krioterapia zmniejsza bóle i obrzęki

Zmniejsza bóle i obrzęki

Wiesz dlaczego gdy się skaleczysz lub oparzysz babcia zawsze zalecała przyłożenie czegoś zimnego do miejsca obrzęku, by zahamować powstanie opuchlizny lub sinika? Zimne temperatury są swoistym motywatorem dla organizmu do uruchomienia wielu mechanizmów ochronnych, rozszerzenia naczyń krwionośnych, przyspieszenia przepływu krwi oraz wyzwolenia zwiększonego stężenia wielu hormonów: kortyzol, endorfin, testosteronu. Już po jednej sesji krioterapii możesz zniwelować bóle i obrzęki.

Poprawia wygląd skóry i sylwetki

Podczas pobytu w komorze do krioterapii ciało pacjenta zostaje otoczone ciekłym i mroźnym azotem. Lodowaty gaz powoduje zwężenie naczyń w skórze i tkance podskórnej. Po wyjściu z komory następuje rozszerzenie naczyń krwionośnych, które powoduje nawet 4-krotnie większy przepływ krwi, a tym samym zwiększenie przemiany materii. Stymulacja mikrokrążenia wpływa na piękny i zdrowy wygląd skóry.

krioterapia poprawia wygląd skóry
przyspiesza regenerację

Przyśpiesza procesy regeneracji

Zmagasz się z długim powrotem do zdrowia po przebytej kontuzji? Okres rekonwalescenci po operacji dłuży się w nieskażoność, a Ty chciałbyś wreszcie wrócić do normalnego funkcjonowania. Jeśli wszystkie metody wsparcia organizmu zawiodły czas na krioterapie. To jedyny taki zabieg, który już po pierwszej wizycie zauważalnie poprawi Twoje zdrowie i samopoczucie. Z krioterapii korzysta wielu czołowych sportowców wykorzystując mroźne kąpiele zarówno jako metodę szybkiej regeneracji, jak i dzięki systematyczności – sposobność na mocne mięsnie oraz stawy.